... D8 FACTORY: O czym piszę?

O czym piszę?

Cześć!

Witam Cię w mojej prywatnej fabryce treści. Bardzo mi miło, że do mnie trafiłaś.

D8 Factory to blog, na którym poruszam tematykę marketingu, rozwoju osobistego, blogosfery w pojęciu ogólnym oraz lifestylu.

Nic nowego, prawda?

Cóż... Nie do końca.

Spojrzymy?

Mój blog powstał spontanicznie, w efekcie rozmowy kwalifikacyjnej, na której okazało się, że nic nie wiem o content marketingu. Można się zdenerwować, serio.

Zrobiłam research, przekopałam sieć, księgarnie oraz kioski. Sporo znalazłam. Udało mi się również dojść do dwóch wciąż aktualnych wniosków:

1. zdecydowana większość użytkowników Internetu, usiłujących wykorzystać jego potencjał w celach biznesowych, nadal nie ma pojęcia o marketingu online

2. zdecydowana mniejszość blogów o marketingu oraz biznesie porusza nowe wątki, pomaga znaleźć innowacyjne rozwiązania i propaguje nieszablonowe działania

Nie jestem profesjonalistką z dekadą stażu za sobą. Jestem pasjonatką, która szuka i chce więcej. Cały czas się uczę, poznaję nowe rozwiązania, narzędzia i możliwości. Moją misją jest przekazywanie tego, czego się dowiem, w jak najbardziej przystępnej formie, bez zbędnego lania wody.

Skoro w sieci znajdziesz sporo blogów o marketingu (wiele z nich śledzę i polecam) to czym wyróżnia się mój? Ja omawiam zagadnienia propagowane na arenie międzynarodowej, nie ograniczając się do polskich realiów i swojskości. Daję więcej – Ty decydujesz, czy coś z tym zrobisz.

Zakładka "Marketing" jest zbudowana z dwóch podstron: content marketing oraz social media. Te dwa zagadnienia staram się zrozumieć i rozpracować, a wyniki mojej pracy poddaję Twojej ocenie. Przy okazji wierzę, że dostajesz realną wartość dodaną, a to tylko bardziej mnie motywuje do większych starań.

Mam świadomość, że praca nad sobą, poznanie swoich mocnych stron i kształtowanie odpowiednich nawyków to niezbędne budulce sukcesu. Nie jestem coachem. Nie nauczę Cię jak żyć. Niemniej spróbuję Cię zmotywować i pokazać, że jak nie Ty to kto?

Zakładka "Coaching" dzieli się na podstrony organizacja, motywacja, rozwój osobisty.

Moje marketingowo-rozwojowe treści poprzetykam blogosferowymi smaczkami, które uprzyjemnią i ułatwią, a także uporządkują Twoją egzystencję w blogowej rzeczywistości.

Blogosfera składa się z 4 podstron, są to: pomagam, polecam, #sylwetkiblogosfery oraz #jabloger.

Stałe cykle, bez względu na kategorię, charakteryzują się obecnością symbolu oznaczającego hashtag (w ten sam sposób są oznaczane, np. na Facebooku, dzięki czemu łatwiej odnaleźć dany post). Pozwól, że przybliżę w kilku słowach, o czym jest każdy z nich.

Krok po kroku, post po poście, kompendium wiedzy podstawowej dla laików z poziomem wiedzy "mniej niż zero", chcących założyć i prowadzić całkiem niezłego bloga.

Ludzie z pasją, wiedzą, zaangażowaniem i konsekwencją, inspirujący i odnoszący sukcesy, oczami prokrastynatora level master, czyli mnie.

Zachęcam do czytania, śledzenia i komentowania.
P.S. Nie wkleiłam tu mojego zdjęcia, ponieważ uśmiecham się nieśmiało z ramki po prawej stronie – to przekracza moje ekshibicjonistyczne, narcystyczne zapędy.