... D8 FACTORY: Share Week 2016

Share Week 2016

17:22

Rozpoczęła się kolejna edycja Share Week na blogu Andrzeja Tucholskiego. Edycja 2016 to pierwsza, w której chcę i mogę wziąć udział. Mam prawdziwą przyjemność podzielić się z Tobą adresami blogów, które regularnie odwiedzam i czytam na bieżąco.

Andrzej Tucholski, Jest Rudo

Formularz zgłoszeniowy Share Week dopuszcza podlinkowanie do zaledwie 3 blogów, moja lista jest zdecydowanie dłuższa. Niemniej zaprezentuję zgodną z regulaminem ilość wybranych adresów, które warto znać.Do Natalii trafiłam przez przypadek – szukałam informacji o tablecie graficznym. Tabletu do tej pory nie kupiłam. Znalazłam za to świetną atmosferę, dużo ciekawych tekstów i przystępnie podane porady fotograficzne. Nie wiem, czy wiesz, ale Jest Rudo to najprawdopodobniej najlepszy blog fotograficzny w Polsce.Nie jestem Perfekcyjną Panią Domu, bliżej mi do Ch… Tej drugiej. Blog Ani, poza tutorialami DIY, które uwielbiam, pomaga mi w ogarnianiu domowego chaosu – i to z uśmiechem na ustach! Tylko wiedza praktyczna, bez wydziwiania i niepotrzebnych rozpraszaczy. Z Niebałaganką sprzątanie, pranie, gotowanie i organizowanie pracy  można potraktować jak chwilę relaksu. Mam słabość do blogów i projektów DIY. Lubię estetyczne, wyjątkowe, niepowtarzalne i zwyczajnie ładne rzeczy, najchętniej handmade. Magda i Kamil stworzyli w sieci miejsce, z którego można garściami czerpać piękne gotowe projekty, jak również masę inspiracji.

Powyższe krótkie charakterystyki stanowią zaledwie blady zarys działalności autorów rzeczonych blogów. Jeśli chcesz mieć jasny obraz sytuacji serdecznie zachęcam do zapoznania się z ich twórczością.

Śledzę dużo ciekawych blogów, o których na pewno tutaj napiszę. Już niedługo przybliżę nieco sylwetkę Natalii Sławek, autorki www.jestrudo.pl, jak również jej bloga.

Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z podsumowaniem poprzednich edycji Share Week. Blogosfera to wyjątkowo kolorowe, atrakcyjne i interesujące „żyjątko”, pełne ciekawych treści i postaci.
A może uważasz, że w moim zestawieniu powinien znaleźć się ktoś inny? Porozmawiajmy w komentarzach!

You Might Also Like

0 komentarze