... D8 FACTORY: 5 powodów, dlaczego moją pracę da się lubić

5 powodów, dlaczego moją pracę da się lubić

15:02

Miesiąc w korporacji to wystarczający czas, żeby wyciągnąć pewne wnioski. Poniżej lista 5 powodów, dlaczego moją pracę da się lubić. Dobre strony #korpolife.

realia pracy w korporacji

Ludzie
Nie jestem lwem salonowym. Mam specyficzne poczucie humoru, radykalne poglądy i nie uśmiecham się „bo tak wypada”. Momentami jestem dziwna. Nie kokietuję, mówię jak jest. Ani to powód do dumy, ani do smutku. W pracy trafiłam na grupę życzliwych, pomocnych, pozytywnych i uśmiechniętych ludzi. Świetnie się tu odnajdują. Nie zauważyłam tak popularnego w niektórych firmach wyścigu szczurów. Czy to się zmieni? Czas pokaże. Aktualnie ludzie to niezły powód, żeby moją pracę polubić.

Nowe doświadczenia i umiejętności
Chwilowo nie brałam udziału w żadnym szkoleniu, konferencji czy kongresie, ale zdobywam wiedzę praktyczną z przeprowadzania kampanii reklamowych, głównie w modelu CPA. Biorąc pod uwagę, że zatrudniono mnie pomimo braku doświadczenia, tym chętniej uczę się nowych rzeczy. Pewnego dnia może to zaprocentować.

Dodatkowe benefity
Praca częściowo zdalna, bez limitu narzuconych godzin, przychodzisz i wychodzisz, kiedy chcesz. Do tego dodatkowe ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, owoce na śniadanie i w pełni wyposażona kuchnia (herbata/kawa/kakao/soki/woda w każdej opcji/sprzęty/zastawa).

Ładne biuro w ładnym wieżowcu
W lato klimatyzacja, w zimę ogrzewanie. Względnie wygodne krzesło, własne nieduże biurko, czysta łazienka. Nie kapie mi na głowę, nie marznę, nie gotuję się w upale. Całkiem godziwe warunki, nieprawdaż?

Agencja reklamowa
Szczegółów nie zdradzę, bo kosztowałoby mnie to sporo złotówek. Niemniej całkiem nieźle brzmi: „Gdzie pracujesz? A wiesz… W agencji reklamowej. Jestem asystentem do spraw marketingu, ale może pewnego dnia zostanę media plannerem”. Ambitnie. I tak #wow.
A Ty za co lubisz swoją pracę?

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Świetny post! Myślę,że wszystko ma swoje plusy i minusy i warto je we wszystkim postrzegać :D
    http://yolooliwkaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń